Multi Vabank 5zł – Wygrana 200 000zł – Zdrapki Lotto

Sprawdź i zagraj w Multi Vabank i wygrywaj online w zdrapki Lotto

Kolejne szybkie porównanie. Zdrapka tradycyjna czy zdrapka internetowa? Wybór pozostawiamy Tobie.

Zdrapka Multi Vabank

Zdrapka Multi Vabank znalazł się wśród trzech najpopularniejszych zdrapek Lotto, uzyskując ponad 10 000 głosów. Oznacza to, że tylu osobom z jakiegoś powodu spodobała się ta zdrapka. Z jakiego?

Na pewno w grę wchodzi cena tej zdrapki Lotto i wysokość wygranej. Za Multi Vabank zapłacimy 5 zł, jednak główna wygrana wynosi 200 000 zł. Nie małe znaczenie ma też liczba szans na wygraną. Gra polega bowiem na zdrapaniu TWOJEJ LICZBY, którą zdrapujesz jako pierwszą, a następnie dziesięciu pól oznaczonych jako GRA 1-10. Pierwsze pole, czyli GRA 1 skrywa jedną liczbę, ale już GRA 10 aż dziesięć. Tak więc masz 55 szans na to, aby którakolwiek z tych liczb była taka sama jak Twoja liczba. Jeżeli liczby będą identyczne wygrywasz kwotę do niej przypisaną.

W tej zdrapce możesz też natrafić na symbol x2 lub x5. Jeżeli go znajdziesz wygrywasz kwotę do niego przypisaną pomnożoną razy 2 lub razy 5 (w zależności jaki symbol odkryjesz).

Ja kupiłem dwie zdrapki Multi Vabank. Raz udało mi się wygrać 5 zł. Można więc powiedzieć, że w ogólnym rozrachunku jestem 5 zł w plecy, ale spodobała mi się ta zdrapka. Poza tym chodzi też o zabawę, a na czym polega zabawa w zdrapkach? Żeby odkryć zwycięską liczbę i wygrać! Nawet 5 zł.

E-zdrapka Diamond Duet

Jeżeli zależy Ci na większych wygranych spróbuj gry w zdrapki online. Zasady są równie proste, ale szata graficzna bardziej rozbudowana. Możemy też być świadkami wielu efektów wizualnych, jak tańczące postaci, skaczące zwierzęta czy latające przedmioty. No, ale mowa była o pieniądzach.

Kwota jaką chcesz wpłacić nie jest uzależniona od totalizatora, ale od Ciebie. Większość zdrapek online posiada kwotę zakładu od 0,5 euro do 20 euro. Masz też możliwość zdecydowania czy chcesz grać na wszystkich liniach zakładu czy tylko na wybranych. Im wyższy zakład tym więcej możesz wygrać.

Przykładowo w bardzo popularnej zdrapce VIP Black najniższa stawka to 0,1 euro, za które możesz wygrać 300 euro, a najwyższa to 10 euro, i tu wygrana sięga aż 300 000 zł.

Z kolei w e-zdrapce Diamond Duet najniższa kwota, za jaką można zagrać to 1 euro (wygrać można 50 000 euro), a najwyższa to 5 euro (główna wygrana wynosi 250 000 euro). Oczywiście dochodzą tu także różnego rodzaju gry dodatkowe, w postaci ukrytych nagród. To, co odkryjesz pod zdrapką jest Twoje!

Zasady gry przypominają te w zwykłych zdrapkach. Po uruchomieniu Diamond Duet na ekranie pojawią się świecące diamenty i srebrne monety. Pod diamentami znajdują się WYGRYWAJĄCE NUMERY, a pod monetami TWOJE NUMERY. Aby wygrać należy dopasować przynajmniej jedną taką samą liczbę z obu pól. Jeżeli znajdziesz złotą monetę z napisem x2, przypisana do niej wygrana podwaja się i trafia na Twoje konto. Możesz też odkryć worek pieniędzy, wtedy wygrywasz 25 euro!

 

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *