Lotek 1zł – Wygrana 40 000zł – Zdrapki Lotto

Sprawdź i zagraj w zdrapki online - Zdrap swoją wygraną w zdrapce Lotek od lotto

Jedni kupują porcelanowe słoniki na szczęście, my polecamy zdrapkę Lotek, powszechnie nazywaną Słonik. Za sprawą zdrapki online zajrzymy też do dżungli, gdzie duże wygrane mogą nam przynieść dzikie zwierzęta.

Zdrapka Lotek

Dlaczego polecamy? Chociażby ze względu na to, że kupiłem ją raz (koszt 1 zł) i wygrałem 40 zł! Może suma nie powala na kolana, ale mnie bardzo ucieszyła.

Zdrapka lotto Słonik należy do moich ulubionych także z innego względu – reguły są bardzo proste. Na zdrapce widnieje pole z czterema słodkimi babeczkami, pod nią kryją się różne zwierzęta. Jeżeli jednym z nich będzie słoń wygrywasz kwotę, która kryje się pod polem WYGRANA. Jeżeli znajdziesz dwa symbole słonia Twoja wygrana się podwoi.

Najwyższa wygrana to 40 000 zł – kwota dość spora jak na wydatek rzędu 1 zł. Kolejno można w niej wygrać także: 1000 zł, 500 zł, 80 zł, 40 zł, 20 zł, 10 zł, 5 zł, 4 zł i 2 zł.

E-zdrapka Jungle Joy

Jak widać mi słonik z trąbą do góry przyniósł szczęście. Przyniósł je także podczas gry w e-zdrapkę Jungle Joy. Z pewnością zachwyci Cię ich grafika i efekty świetlne. W Jungle Joy dzięki egzotycznej szacie graficznej i muzyce rodem z filmów o Tarzanie, poczujesz się jak w prawdziwej dżungli.

W tej zdrapce online masz 9 zakrytych pól. Odsłaniasz 4 z nich – jeżeli trzy przedstawiają to samo zwierzę – wygrywasz. Szczęście może Ci przynieść słoń, wąż i tygrys. Wszystko obserwuje małpa, która – jeżeli wygrasz – oznajmia to za pomocą różnych dźwięków. Kwotę, którą wygrałeś znajdziesz na polu z napisem NAGRODA.

Możesz obstawić stawkę od 0,50 do 20 euro. Przy najniższej stawce główna wygrana to 5000 euro, przy najwyższej stawce to aż 200 000 euro.

Obie zdrapki, choć różnią się od siebie, mogą mocno powiększyć zawartość Twojego portfela. Jednak w zdrapkach internetowych masz większą szansę na wygraną, która wynosi ok. 95 proc. W zwykłych zdrapkach sięga ona ok. 60-70 proc.

Zdrapki online mają jeszcze ten plus, że nie musisz nigdzie wychodzić, aby stać się milionerem. Możesz grać w e-zdrapki na komputerze, tablecie czy smartfonie. Możesz też wybrać opcję gry w zdrapki internetowe za darmo lub w zdrapki online za prawdziwe pieniądze.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *