Kasa x20 (10zł) – Wygrana 500 000zł w zdrapki Lotto

Sprawdź i zagraj w zdrapkę Lotto Kasa x20 i wygrywaj online

Takie pieniądze piechotą nie chodzą, ale w tym wypadku nie musisz nawet ruszać się z fotela, aby stać się posiadaczem pokaźnej sumy! Ja tym razem skusiłem się na “Golden Fortune”. Przypomina mi ona nieco zdrapkę Lotto “Kasa x20”. Porównajmy obie i sprawdźmy, która jest lepsza!

Zdrapka Kasa x20

Za tę zdrapkę zapłacimy co prawda 10 zł, ale do wygrania jest łącznie ponad 23 000 000 zł!!! Najwyższa wygrana to 500 000 zł, kolejne kwoty, które można zgarnąć to 20 000 zł, 1000 zł, 400 zł, 200 zł, 100 zł, 50 zł, 25 zł, 10 zł i 5 zł.

Czemu Kasa x10? Bo masz 10 szans na wygraną. Na tej zdrapce znajdziesz dwa pola – pierwsze oznaczone gwiazdkami – są to WYGRYWAJĄCE LICZBY, drugie symbolem € – TWOJE LICZBY. Wygrywające liczby są cztery, Twoich liczb jest dziesięć. Jeżeli któraś z liczb z jednego pola będzie taka sama jak na drugim polu – wygrywasz przypisaną do tej liczby kwotę.

Dodatkowo można pomnożyć swoją wygraną. Jeżeli wśród Twoich liczb zamiast liczby pojawi się symbol “x5” lub “x10” oznacza to, że kwota przypisana do niego zostanie pomnożona razy 5 lub 10. Pamiętaj także, że wygrane się sumują!

Zdrapki najczęściej wygrywane to m.in. właśnie Kasa x20. Najwyższe nagrody trafiły już do wszystkich szczęśliwców. Polecamy tę zdrapkę, ale już nie w obowiązującej serii. Skoro bowiem najwyższe kwoty nie są już do wygrania, warto poczekać na kolejną serię. Wykaz zwycięzców w danej zdrapce, liczbę nagród do wygrania i ich wartość można znaleźć na stronie www.lotto.pl/zdrapki.

E-zdrapka Golden Fortune

To co zachwyca w tej zdrapce internetowej to ładna grafika, przyjemna dla ucha muzyka i przede wszystkim ciekawe i atrakcyjne nagrody do wygrania. Główna nagroda to 20 000 euro. Najniższy zakład to 0,25, a najwyższy 20 euro.

W Golden Fortune także mamy dwa pola. W pierwszym pod pięcioma monetami ukrytych jest pięć liczb. Drugie pole podzielone jest na trzy mniejsze pola, a każde skrywa pod sztabkami złota dziewięć liczb. Wygrywamy, jeżeli którakolwiek z liczb z pierwszego pola będzie taka sama jak któraś z drugiego pola. Przy czym możemy odsłonić wszystkie sztabki, lub tylko jedno lub dwa mniejsze pola, a więc grać odkrywając 9, 18 lub wszystkie 27 sztabek.

Kolejną niespodzianką są dwa zwycięskie symbole. Jeżeli pod którąś ze sztabek znajdzie się zamiast liczby worek ze złotymi monetami – wygrywasz kwotę, która jest przypisana do tego symbolu. Z kolei gdy pod zdrapką ukryta będzie skrzynia z pieniędzmi – otrzymujesz do rozegrania rundę bonusową. W tym momencie pojawia się osiem walizek z pieniędzmi, a naszym zadaniem jest nacisnąć przycisk stop na jednej z nich. To co ukryte jest w teczce trafia na nasze konto!

Muszę przyznać, że grając w Golden Fortune bawiłem się wyśmienicie. Najpierw spróbowałem wersji dla zabawy, rozegrałem kilka rund, sprawdziłem sposób na zdrapki. Okazało się, że najczęściej wygrywałem stawiając średni zakład, ani najmniejszy, ani największy. Postanowiłem więc spróbować zagrać w zdrapki online za pieniądze. Może milionerem nie zostanę, ale parę euro do kieszeni wpadło!

Zdrapki internetowe i zdrapki Lotto odróżnia to, że zdrapki online dają więcej zabawy, więcej możliwości na wygraną i sama wygrana, którą łatwiej zdobyć!

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *