Złoty Pierścionek 1zł – Wygrana 2 000zł – Gry Zdrapki Lotto

Sprawdź i zagraj w zdrapkę Lotto Złoty PIerścionek - Wygrywaj w zdrapki online!

Lubisz ryzyko, ale boicie się stawiać duże kwoty pieniędzy? Mamy dla Ciebie coś, w co być może grałeś w dzieciństwie za pieniądze z “reszty” z zakupów. Mowa o zdrapkach! Tak, tradycyjnych zdrapkach, które cieszą jak Kinder niespodzianka. Kto bowiem jest w stanie powstrzymać się, by sprawdzić, co kryje się na zdrapanym polu?

Zdrapki stają się coraz bardziej popularne, można je kupić w kolekturach, kioskach na stacjach benzynowych. Niektóre portale oferują także e-zdrapki, czyli zdrapki internetowe. Warto dodać, że ta niepozorna gra może przynieść naprawdę spore wygrane.

Zdrapki Lotto można kupić nawet za 1 zł. Ale są też takie, które kosztują 10 czy 20 zł. Zacznijmy jednak od tych najtańszych.

Zdrapka Złoty Pierścionek

Złoty Pierścionek to zdrapka, która kosztuje 1 zł. Pula nagród to (w najnowszej serii) to 7 600 000 zł). Zasady nie są trudne – należy zdrapać sześć pierścionków, znajdujących się na zdrapce. Jeśli uda nam się znaleźć trzy takie same kwoty, wtedy wygrywamy – tę właśnie kwotę. Najwięcej można wygrać 2000 zł. Pozostałe kwoty to 200, 30, 15, 10, 4, 2 i 1 zł.

Mi udało się wygrać, niedużo, bo 10 zł, ale zawsze to 10x więcej niż wydałam na zdrapkę. Przed kupnem zdrapki warto jednak sprawdzić jej serię. Przykładowo zdrapka, którą kupiłam w kiosku miała serię 0342. Wciąż można było w niej wygrać najwyższą kwotę. Na ten moment do wygrania jest jeszcze 46 zdrapek, w których do wygrania jest 2 000 zł. Warto więc kupić zdrapkę z takiej serii, w której wciąż jest coś do wygrania są. Zazwyczaj w kolekturach mają najnowsze zdrapki, z bieżącej serii, ale przezorny zawsze ubezpieczony!

Czy polecam Złoty Pierścionek? Oczywiście, przecież wygrałem 🙂 Przede wszystkim jednak kwota wkładu do kwoty wygranej jest na tyle duża, że warto raz na jakiś czas pokusić się i wydać 1 zł – w końcu to złoty pierścionek!

E-zdrapka Diamond Duet

Wspomnieliśmy także o e-zdrapkach. Portalem internetowym, gdzie znajdziemy setki najróżniejszych zdrapek jest Betsson. Jak grać w zdrapki online? Wystarczy wejść na stronę i wybrać kategorię “Zdrapki”. Możemy tam pograć za darmo, dzięki wersji demo, ale także za prawdziwe pieniądze.

Nawiązując do Złotego Pierścionka, wybierzmy e-zdrapkę Diamond Duet. Mamy tu do zdrapania znacznie więcej pól, bowiem 6 liczb, oznaczonych jako WYGRYWAJĄCE NUMERY i 25 oznaczonych jako TWOJE NUMERY. Jeżeli nawet jedna z liczb w obu tych kategoriach się powieli, wtedy wygrywamy. Co? Kwotę, która również jest ukryta, lecz przypisana do każdej liczby. Jeżeli więc przykładowo trafimy w zdrapce dwa razy na liczbę 7 wygrywamy kwotę, która znajduje się pod opisem NAGRODA. Wygrać można nawet 250 tys. euro! Jednak za zdrapkę zapłacimy 5 euro.

Zdrapka Diamond Duet ma także dodatkowe opcje na wygraną. Gdy na jednym z pól pojawi się zamiast liczby zielony worek z pieniędzmi – wygrywamy 25 euro. Z kolei, gdy natrafimy na złotą monetę – podwoi ona naszą wygraną.

Ezdrapki zyskują na popularności z wielu powodów. Po pierwsze masz do wyboru setki różnorodnych zdrapek, od tych klasycznych, po filmowe czy sportowe. Rejestrując się na stronie Betsson otrzymasz też bonus za wpłatę. Masz także szansę na o wiele większą wygraną. No i nie musisz wychodzić z domu. W Diamond Duet pogramy nawet na smartfonie!

Niestety Betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

Join the discussion

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *