Szybkie 10 (1zł) – Jak wygrać 10 000zł w zdrapki Lotto?

Sprawdź i zagraj w Szybkie 10 i wygrywaj online w zdrapki Lotto

Jak szybko można się wzbogacić? Bardzo. Wystarczy zagrać w zdrapkę “Szybkie 10” lub w e-zdrapkę “Cash Rumble”. Zasady gry są bardzo proste, a wysokość głównej wygranej na pewno ucieszy niejednego gracza.

Zdrapka Szybkie 10

Ta zdrapka nie powstała dla zabawy, tu chodzi tylko o pieniądze – zdrapujesz jedno pole z sześcioma kwotami pieniędzy, jeżeli trzy z nich będą takie same – wygrywasz tę kwotę! Proste? Ta zdrapka Lotto kosztuje tylko 1 zł, do wygrania jest z kolei 10 000 zł! Pod zdrapką kryją się także inne kwoty, które można wygrać – 100 zł, 20 zł, 10 zł, 2 zł i 1 zł.

Zdrapki jak wygrać? Nie ma sposobu na wygraną, nikt nie wie, co znajduje się pod zakrytym polem, ale możesz pomóc szczęściu. Na stronie lotto w dziale zdrapki znajdziesz informacje na temat wszystkich zdrapek. Dowiesz się tam m.in. ile osób wygrało główną nagrodę w danej serii i ile jeszcze nagród zostało do wygrania. Dzięki temu możesz obliczyć prawdopodobieństwo swojej wygranej i zdecydować czy grać teraz, czy poczekać na kolejną serię. W zakładce najwyższe wygrane znajdziesz z kolei zdrapki, które najczęściej wygrywają w 2016 roku i kwotę, jaka padła. Przy każdej zdrapce widnieje również liczba pozytywnych głosów, dzięki czemu możesz sprawdzić, jakie zdrapki są najpopularniejsze i najbardziej cenione przez graczy.

E-zdrapka Cash Rumble

W tej zdrapce online również musimy odkryć trzy takie same kwoty, aby kwota ta trafiła na nasze konto. W Cash Rumble mamy jednak dziewięć, a nie sześć liczb. Dodatkowo znajduje się tu mnożnik, również zakryty, który jednak odsłania się po rozpoczęciu gry i mnoży naszą wygraną! Może się tam skrywać liczba 1, 2, 5 lub 10, a więc kwota, którą wygramy może zostać zwielokrotniona o 10 razy!

Minimalny zakład jaki można postawić to 0,50 euro, a maksymalny to 20 euro. Do wygrania jest nawet 5 000 euro!

Cash Rumble, a także inne zdrapki internetowe dostępne są na stronie betsson. Znajdziemy tam setki różnorodnych zdrapek, od tych klasycznych po nowoczesne, z wieloma dodatkowymi funkcjami zwiększającymi wygrane. Zdrapki online mają to do siebie, że są o wiele ciekawsze wizualnie, mają świetną grafikę, miłą dla ucha muzykę i oferują o wiele większe wygrane niż tradycyjne zdrapki.

Na portalu Betsson możemy pograć w zdrapki online na pieniądze, ale także popróbować w wersji dla zabawy, czyli gry w darmowe zdrapki online. Warto sprawdzić, przy jakich zakładach wygrywamy najczęściej, czy padła główna wygrana, a potem spróbować szczęścia w grze za prawdziwe pieniądze!

Niestety portal betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

Warto podkreślić, że każdy gracz może tu liczyć na atrakcyjny bonus. Jeżeli skorzystasz z Bonusu na zdrapki od wpłaty, Twój depozyt zostanie powiększony o 30 proc. Z kolei jeśli zdecydujesz się na dalszą grę na portalu Betsson możesz skorzystać z Reload Bonusu na zdrapki. Do Twojej wpłaty również zostanie dodany określony procent na grę.

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *