Szybkie 10 (1zł) – Jak wygrać 10 000zł w zdrapki Lotto?

Sprawdź i zagraj w Szybkie 10 i wygrywaj online w zdrapki Lotto

Jak szybko można się wzbogacić? Bardzo. Wystarczy zagrać w zdrapkę “Szybkie 10” lub w e-zdrapkę “Cash Rumble”. Zasady gry są bardzo proste, a wysokość głównej wygranej na pewno ucieszy niejednego gracza.

Zdrapka Szybkie 10

Ta zdrapka nie powstała dla zabawy, tu chodzi tylko o pieniądze – zdrapujesz jedno pole z sześcioma kwotami pieniędzy, jeżeli trzy z nich będą takie same – wygrywasz tę kwotę! Proste? Ta zdrapka Lotto kosztuje tylko 1 zł, do wygrania jest z kolei 10 000 zł! Pod zdrapką kryją się także inne kwoty, które można wygrać – 100 zł, 20 zł, 10 zł, 2 zł i 1 zł.

Zdrapki jak wygrać? Nie ma sposobu na wygraną, nikt nie wie, co znajduje się pod zakrytym polem, ale możesz pomóc szczęściu. Na stronie lotto w dziale zdrapki znajdziesz informacje na temat wszystkich zdrapek. Dowiesz się tam m.in. ile osób wygrało główną nagrodę w danej serii i ile jeszcze nagród zostało do wygrania. Dzięki temu możesz obliczyć prawdopodobieństwo swojej wygranej i zdecydować czy grać teraz, czy poczekać na kolejną serię. W zakładce najwyższe wygrane znajdziesz z kolei zdrapki, które najczęściej wygrywają w 2016 roku i kwotę, jaka padła. Przy każdej zdrapce widnieje również liczba pozytywnych głosów, dzięki czemu możesz sprawdzić, jakie zdrapki są najpopularniejsze i najbardziej cenione przez graczy.

E-zdrapka Cash Rumble

W tej zdrapce online również musimy odkryć trzy takie same kwoty, aby kwota ta trafiła na nasze konto. W Cash Rumble mamy jednak dziewięć, a nie sześć liczb. Dodatkowo znajduje się tu mnożnik, również zakryty, który jednak odsłania się po rozpoczęciu gry i mnoży naszą wygraną! Może się tam skrywać liczba 1, 2, 5 lub 10, a więc kwota, którą wygramy może zostać zwielokrotniona o 10 razy!

Minimalny zakład jaki można postawić to 0,50 euro, a maksymalny to 20 euro. Do wygrania jest nawet 5 000 euro!

Cash Rumble, a także inne zdrapki internetowe dostępne są na stronie betsson. Znajdziemy tam setki różnorodnych zdrapek, od tych klasycznych po nowoczesne, z wieloma dodatkowymi funkcjami zwiększającymi wygrane. Zdrapki online mają to do siebie, że są o wiele ciekawsze wizualnie, mają świetną grafikę, miłą dla ucha muzykę i oferują o wiele większe wygrane niż tradycyjne zdrapki.

Na portalu Betsson możemy pograć w zdrapki online na pieniądze, ale także popróbować w wersji dla zabawy, czyli gry w darmowe zdrapki online. Warto sprawdzić, przy jakich zakładach wygrywamy najczęściej, czy padła główna wygrana, a potem spróbować szczęścia w grze za prawdziwe pieniądze!

Niestety portal betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

Warto podkreślić, że każdy gracz może tu liczyć na atrakcyjny bonus. Jeżeli skorzystasz z Bonusu na zdrapki od wpłaty, Twój depozyt zostanie powiększony o 30 proc. Z kolei jeśli zdecydujesz się na dalszą grę na portalu Betsson możesz skorzystać z Reload Bonusu na zdrapki. Do Twojej wpłaty również zostanie dodany określony procent na grę.

Join the discussion

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *