Świąteczny Kalendarz 10zł – Wygrana 200 000zł

Sprawdź i zagraj w zdrapki lotto i zgarnij wygraną w zdrapce Świąteczny Kalendarz

Marzy Ci się walizka pieniędzy pod choinką? A może andrzejkowa zabawa, dzięki której wzbogacisz się o bardzo dużą sumę! Wybraliśmy dla Ciebie dwie zdrapki, które sprawiły nam wiele radości dzięki samej grze. No i udało nam się wygrać! Pierwsza z nich to zdrapka Lotto Świąteczny kalendarz, dostępna w okresie około bożonarodzeniowym (od listopada do stycznia), a także e-zdrapkę Zodiac, w którą najchętniej gram właśnie w andrzejki albo sylwestra!

Zdrapka Świąteczny kalendarz

Ta zdrapka ma chyba z 30 cm, nic dziwnego, bo musi się na niej zmieścić cała choinka. na świątecznym drzewku widnieją 24 zakryte pola, pod którymi skrywają się pierniki, stroiki, szyszki, sanie, bałwany, dzwonki, sanie i inne bożonarodzeniowe rzeczy. My szukamy jednak gwiazdki, bo to ona przynosi nam wygraną. Jeżeli znajdziemy przynajmniej jedną gwiazdkę, wygrywamy przypisaną do niej kwotę. Ja znalazłam na choince aż 5 gwiazdek, z czego kwota była za każdym razem taka sama i wynosiła 10 zł. Tak więc udało mi się wygrać 50 zł. Bardzo przyzwoicie, biorąc pod uwagę, że zdrapka kosztowała 10 zł, a ja grałem w nią po raz pierwszy.

To jednak nie wszystko. Pod choinką też kryją się prezenty. Znajdziesz tam pole 25 oraz bonusowe 26. Pod polem 25 kryją się różne kwoty pieniędzy, jeżeli trzy z nich będą takie same – wygrywasz tę właśnie kwotę. Z kolei pod polem 26 należy szukać Mikołaja, jeżeli go tam znajdziesz – wygrywasz przypisaną do niego kwotę.

W zdrapce Świąteczny kalendarz można wygrać 200 000 zł, ale także mniejsze kwoty, zaczynając od 10 zł, ale też 100, 300, 1000 czy 10000 zł.

E-zdrapka Zodiac

W tej zdrapce internetowej mamy wielkie koło z 12 znakami zodiaku. Oprócz tego na zdrapce widoczne są trzy gwiazdy, które skrywają trzy wybrane znaki zodiaku i przypisaną do nich sumę pieniędzy.

Tak więc zakręć kołem, a zatrzyma się ono na jednym z 12 znaków. Jeżeli znak ten znajduje się także pod jedną z trzech gwiazd, pieniądze przypisane do tego znaku są Twoje. Możesz postawić od 0,50 euro do 20 euro. Najwyższa wygrana to 200 000 euro – oczywiście przy najwyższej stawce.

Zasady są bardzo proste, pieniądze duże, czego chcieć więcej? No może gwiazdki z nieba 🙂

Zdrapki online Betsson

Zdrapka internetowa Zodiac to jedna z kilkuset e-zdrapek, które znajdziemy na stronie www.betsson.com. Oferta Betssona zaczyna się od najprostszych zdrapek, które wymagają od graczy odkrycia właściwych pól, aż po zaawansowane technicznie, zdrapki online, które wynoszą tę formę rozrywki na jeszcze wyższy poziom. Możemy tu pograć w zdrapki klasyczne (np. Diamond Duet, 3WOW! czy VIP Black), fantasy (np. Lucky Diamonds, Club Pearl), sportowe (np. World Champions czy Red card), a także zdrapki kasynowe (np. Roulette, Slot Super 7) i automaty (jak Atlantis czy Legend of Terra).

Dodatkowo dla każdego nowego gracza Betsson przygotował prezent. I to nie tylko na święta. Jeśli złożysz tu pierwszy depozyt przysługuje Ci bonus powitalny w wysokości  30 proc od wpłaconej kwoty. Na przykład jeśli wpłacasz 400 zł, na Twoje konto trafi od razu 530 zł. W ten sposób, za te same pieniądze, będziesz mógł grać jeszcze dłużej, a Twoje szanse na trafienie głównej wygranej znacznie się zwiększą!

Oczywiście nie musisz wpłacać takiej kwoty. 400 zł to trochę dużo, zwłaszcza, że najwyższy stawka zakładu w e-zdrapkach to zazwyczaj 20 euro, a najmniejsze sięgają 0,50 euro. Na samym początku możesz także spróbować swoich sił w grze w zdrapki online za darmo (wystarczy wybrać opcję demo), a dopiero potem przejść do gry w zdrapki internetowe za prawdziwe pieniądze.

Join the discussion

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *