Jakie zdrapki kupować

W jakie zdrapki grać - Zagraj w internetową zdrapkę Zodiac online

Kupować zdrapki tradycyjne czy internetowe? Gdzie wygramy więcej? Jakie kwoty wchodzą w grę? Sprawdziliśmy!

Jakie zdrapki lotto kupić

Jakie padły najwyższe wygrane w zdrapkach Lotto? Na bieżąco możesz to kontrolować. Na stronie www.lotto.pl/zdrapki znajdziesz listę kilkudziesięciu “najnowszych” zwycięzców. Wśród nich znalazły się zdrapki, które polecamy – Wielka Czwórka, Win Go i Złota Rybka.

To właśnie te zdrapki lotto, wraz ze zdrapką Kasa x10 i Vabank przyniosły nam największe wygrane. Co Ciekawe żadna z tych zdrapek nie kosztuje więcej niż 5 zł, a Vabank zaledwie 1 zł. Naszym zdaniem bardziej opłaca się grać właśnie w zdrapki za mniejsze wartości. Oczywiście wygrane tego samego stopnia są mniejsze niż w zdrapkach droższych, ale porównując ile wydaliśmy na te zdrapki, w ostatecznym rozliczeniu wyszło nam, że właśnie te tańsze są bardziej opłacalne.

Przed kupnem zdrapek przeprowadziliśmy mały eksperyment. Otóż na stronie www.lotto.pl/zdrapki do każdej zdrapki dołączony jest opis – jaki jest nakład, jaka jest główna wygrana, ile jest tych wygranych, ile zdrapek jest jeszcze w sprzedaży i w ilu zdrapkach można jeszcze wygrać najwyższą wygraną. Tym sposobem obliczyliśmy, jakie zdrapki kupować. Co więcej, część zdrapek kupiliśmy bazując na tej wiedzy, a część wybraliśmy całkowicie losowo. Jak się okazało pierwsza pula zdrapek przyniosła nam – nieznaczny, ale zawsze – przychód, a z drugiej puli nie wygraliśmy nic. Warto więc mieć na uwadze, jak przedstawia się aktualna tabela w zdrapkach Lotto.

Zdrapki internetowe

Znacznie prostszym sposobem na wygraną są naszym zdaniem zdrapki online. Na portalu Betsson jest ich ponad 100, a więc dwa razy więcej niż zwykłych zdrapek. Każda z nich różni się od siebie, każda opatrzona jest specjalnym motywem przewodnim. Są tu zdrapki dla wielbicieli fantasy, miłośników zdrapek kasynowych czy automatów do gry, ale też fanów dalekich wypraw i niebezpiecznych przygód. Każda ze zdrapek opatrzona jest znakomitą grafiką z najdrobniejszymi detalami, muzyką, która gra w takt naszych ruchów i świateł, które rozbłyskają, gdy zgarniamy nagrodę.

Przede wszystkim jednak Twoja szansa na wygraną jest o wiele większa niż w przypadku zdrapek lotto, gdzie zwrot dla gracza wynosi ok. 60 proc. W e-zdrapkach wypłacalność plasuje się na poziomie ok. 95 proc. Dlaczego? Bo kasyna internetowe nie muszą płacić za produkcję zdrapek papierowych czy dowóz do wszystkich kolektur i kiosków.

Co więcej portale internetowe ze zdrapkami oferują bardzo często bonusy i premie, dzięki którym możesz grać i wygrywać więcej. W Betsson jest to bonus w wysokości 30 proc. kwoty od pierwszego depozytu. To na start, bo grając regularnie, regularnie też będziesz otrzymywał dodatkowe bonusy!

Kupując zdrapkę lotto za 20 zł, czyli najwyższą kwotę możemy wygrać 1 000 000 zł. W Betssonie możemy zgarnąć nawet  2 000 000 zł, zależy to od ceny kuponu zdrapki oraz gry, którą wybierzesz. Przykładowo w e-zdrapce Super 7 możesz jednym kręceniem bębna wygrać 400 000 zł! Masz także szansę wygrać w zdrapce jackpota. Wystarczy, że zdrapiesz zaznaczone pole, pod którym może się skrywać wielka suma pieniędzy! My polecamy zdrapkę z jackpotem Master Mix!

Dodatkowo, jeżeli wejdziesz na stronę betsson, klikniesz w zakładkę “Zdrapki”, a następnie w zakładkę “Zwycięzcy”, zobaczysz, że wiele nazwisk się powiela. Grając w tradycyjne zdrapki prawdopodobieństwo, że wygramy dwa razy wysoką sumę pieniędzy jest bardzo znikome. Tu duże kwoty wygranych mogą pojawić się na naszym koncie kilka razy w miesiącu!

I ostatnia informacja. Skoro tytuł naszego artykułu brzmi “zdrapki jakie kupować” dwa zdania o tym, jak kupić zdrapkę przez internet. Otóż musisz wybrać jeden z portali, które mają w swojej ofercie zdrapki online. My polecamy Betsson, który na tym polu jest bezkonkurencyjny. Wystarczy, że przejdziesz 2 minutową rejestrację i wpłacisz depozyt na pomocą przelewu, karty kredytowej czy e-portfela. Pamiętaj też, aby spełnić warunki bonusu powitalnego, który wraz z Twoją wpłatą zasili Twoje konto internetowe. Wszystkie wygrane będą trafiały właśnie na to konto, możesz je regularnie sprawdzać i zdecydować czy chcesz wybrać pieniądze czy grać dalej.

Betsson nie jest dostępny na terenie Polski.

Join the discussion

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *